Sammieaa
自己紹介
| 名前: | Sammieaa |
|---|---|
| 年齢: | 23 |
| 性別: | Female |
| 性的嗜好: | Straight |
| 好きなこと: | When someone takes control and tells me exactly what to do 😜 |
| タグ: |
| 言語: | english |
|---|---|
| 場所: | HK |
| 最終オンライン: | 02.05.2026 05:54 |
| 民族: | Asian |
| 髪の色: | Blonde |
| 目の色: | Brown |
| 身長: | 160-170 cm |
| 体重: | 70-80 kg |
プロフィール写真
| 名前: | Sammieaa |
|---|---|
| 年齢: | 23 |
| 性別: | Female |
| 性的嗜好: | Straight |
| 好きなこと: | When someone takes control and tells me exactly what to do 😜 |
| タグ: |
| 言語: | english |
|---|---|
| 場所: | HK |
| 最終オンライン: | 02.05.2026 05:54 |
| 民族: | Asian |
| 髪の色: | Blonde |
| 目の色: | Brown |
| 身長: | 160-170 cm |
| 体重: | 70-80 kg |